Lázně

Re: Lázně

Odeslatod Ajka v čtv 13. říj 2016 12:41:42

Darko já jsem to brala tak, že lázně jsou odměna za to utrpení, kterým jsme si musela projít. Snad budeš také spokojená a hezky si odpočineš, budu ráda když pak napíšeš jak ses měla. Přeju Ti krásný pobyt, Ajka.
Ajka

Odeslatod Darka v úte 11. říj 2016 21:53:43

Ahoj Ajko,
díky za informace. V Luhačovicích jsem byla letos v srpnu s manželem na týdenní dovolené. Pronajali jsme si apartmán přímo na kolonádě a moc se nám tam líbilo. Bylo krásné počasí, takže jsme si užili hodně procházek i nějakou kulturu. Ale lázeňskou léčbu jsem nikdy neabsolvovala, proto sháním nějaké rady a informace abych věděla co mě čeká. Raději jsem si zarezervovala jednolůžkový pokoj. Ráda si určitě s ženskýma popovídám, zajdu na procházku nebo za kulturou, ale přece jen tři týdny jsou dost dlouhá doba, tak si chci užít i soukromí a nerušeného odpočinku.Budu tam od 13.11. do 4.12. a to už bude přece jenom zima, takže na dlouhé procházky už to moc nebude.
Ještě jednou děkuji a po návratu ti napíšu, jak jsem si léčebný pobyt užila. Měj se hezky, Darka.
Darka

Odeslatod Ajka v úte 11. říj 2016 19:28:49

Darko Luhačovice jsou fajn, je tam kultura i příroda, každý si najde to své. Organizovaná zábava tam žádná není, žádné společné večírky, neboj. Já jsem sebou měla černé kalhoty a halenku, sešlo se nás tam 5 ženských u stolu a skamarádily jsme se a šly jsme si asi 3x zatancovat do restaurace, taky jme byly v divadle i v kině. I když normálně nikam do společnosti nechodím, jsem spíš typ do přírody, tak tady to byla fajn změna. Odpočinek je úžasný, nikdo po Tobě nic nechce a ještě Tě všichni opečovávají. Taky jsem měla doma problémy se spaním, dokonce jsem si koupila novou matraci a nepomohlo to, ale v Luhač. jsem prospala celé noci. Místní cestovka taky pořádá odpolední výlety, nabídku najdeš na nástěnce v hotelu. Už mě nic nenapadá, kdyžtak se ptej, ráda odpovím. Měj se moc hezky, Ajka.
Ajka

Odeslatod Darka v pon 10. říj 2016 16:48:27

Ahoj Ajko,
moc Ti děkuji za odpověď. Už se docela těším, že si odpočinu a naberu trochu síly a energie. Bývám pořád dost unavená a klouby a svaly mě bolí docela dost. Prý je to vedlejší účinek hormonální léčby - budu 5 let užívat Alozex. Také mám návaly a špatně spím. Musím to zvládnout, aby nedošlo k recidivě. Jsem optimista a věřím, že to nejhorší je za mnou.
Zarezervovala jsem si jednolůžkový pokoj. Ještě se Tě zeptám, jestli je možné si přeprat třeba spodní prádlo abych s sebou nemusela vézt zbytečně moc věcí. V dispozicích doporučují také společenský oděv. Pořádají se nějaké akce přímo na hotelu nebo jde o individuální zábavu? Přiznám se, že mám ráda divadlo a kino a o nějaké taneční a seznamovací večírky nemám moc zájem. Jak jsem zjistila, tak program divadla skončí teď v říjnu, takže zbývá kino a 23.11 bude koncert Věry Špinarové. Na nějaké delší vycházky už asi nebude počasí. Vezmu si nějakou knížku.
Ještě jednou díky a hezký den. Darka
Darka

Odeslatod Ajka v pon 10. říj 2016 14:06:39

Ahoj Darko, já jsem byla na jaře v Miramare, hotel Petřín. Myslím, že pobyt bude dost podobný. Z výbavy je důležitý župan, plavky a pak něco na cvičení - tričko, tepláky. Další instrukce Ti určitě zaslali, např. ručníky dostaneš, vyměňují je podle potřeby. Co se procedur týká, měla jsem cvičení kolektivní i individuální, na suchu i ve vodě :P , dále masáže a koupele ve vaně, plavání. Vše se dá nastavit dle potřeby, každý týden je konzultace s doktorkou, která procedury upraví podle toho, jak Ti co vyhovuje. Mně ještě pobyt o týden prodloužili, takže jsem to měla na 4 týdny. Moc jsem si odpočinula a zmírnily se mi bolesti kloubů a zad. Přeju Ti, ať si to taky užiješ, kdyby Tě napadly další otázky, ráda odpovím.
Ajka

Odeslatod Darka v ned 09. říj 2016 20:09:26

Ahoj děvčata, v listopadu nastupuji na léčebný pobyt do Luhačovic do Mirammare - vila Helena. Prosím jestli tam některá z vás byla, pošlete mi nějaké informace abych věděla, co s sebou budu potřebovat, jaké procedury mě čekají atd.
Moc děkuji. Darka
Darka

Odeslatod lucie1978 v ned 04. zář 2016 11:59:23

Ahoj☺ Dostala jsem lázně v Mariánkách. Máte někdo nějaké zkušenosti?
lucie1978

Odeslatod Dinda v ned 05. čer 2016 16:11:36

Děvčátka, děkuji za Vaše rady a reakce. Uvidíme jak s lázněmi dopadnu. Popravdě, jediný kdo má problém, je můj obvoďák. Dělá, jak kdyby mi lázně platil ze svého ... Nic, nebudu se stresovat. Důležitý je že jsem zdravá a stáli při mně všichni svatí! Hezkou neděli všem! J.
Dinda

Odeslatod Pavka v čtv 26. kvě 2016 15:51:53

Ahoj děvčata, já jsem též neměla problém se "slovíčky". Onkolog mi napsal, doporučuji balenoterapii a bylo vše OK. Obvodní napsala návrh, do týdne jsem měla lázně od Voj. pojišťovny schválené a do 10 dní jsem měla vše vyřízeno i v lázních.
Takže fofr a nemám si na co stěžovat. Ale všechno je v lidech a jejich kvalitní práci a vůli.
Mějte se hezky a přeji, ať vše probíhá podle plánu bez slovíčkaření.
Pavlína
Pavka

Odeslatod Hanicka v stř 25. kvě 2016 9:04:43

Ahoj Jindro.....Ach to slovíčkaření....já jsem měla od onkoložky napsáno,že doporučuje u pacientky komplexní lázeňskou léčbu....a vše bez problémů....jsem u OZP.Vse bylo vyřešeno do měsíce....přes praktic.lékaře.Tak držím palečky.....
Hanicka

Další

Zpět na Lázně, rekondice, relax