Ozařování

Re: Ozarovani

Odeslatod LarryEthiz v stř 05. črc 2017 12:33:38

http://psk-mo.ru/forum/viewtopic.php?t=36
http://www.phpbb3.xyz/forum/viewtopic.php?t=49557
http://www.pchulpforum.nl/viewtopic.php?t=797
http://www.forum.rzemioslo.org/viewtopic.php?f=5&t=1620
http://justm1keplays.123forum.co.uk/viewtopic.php?f=2&t=43963
LarryEthiz

Re: Ozařování

Odeslatod vajerka v stř 08. čer 2016 11:32:37

Ahoj Dindo , máš pravdu že bychom byly raději všechny zdravé. Už jsem to s p.doktorkou nějak pořešila, volala jsem do své pojišťovny a tam si to domluvila oni mají nějaký příkaz ale týká se to především pojištěnců VZP a to já nejsem. Lázně mě snad také čekají ale mám ještě 18x ozářko pokud mi něco nepřidají mají teď rozbitý " stroj " tak už mám od pátku pauzu jdu zas až zítra .
Chtěla jsem se zeptat jestli někdo vyrážíte v sobotu do Prahy na Avon pochod , já už zakoupila trika a chystám se s dcerou a se sestrou. :lol:
vajerka

Odeslatod Dinda v ned 05. čer 2016 16:17:37

Vajerko,

to je ale (promiň) PĚKNÁ HOVADINA!!!. Mně i všem se kterými jsem na ozařovně mluvila potvrdili všechny cesty do poslední. Kam jezdíš? Asi jsi narazila na někoho s osobním problémem. Já zrovna řeším svého obvoďáka, který mi lázně závidí a tak dělá problémy. Jako radějich bychom všechny byly zdravé a lázně i cesty na ozářko si odpustily ... Držím palec, aby Ti to s cesťákem dobře dopadlo! Pa J.
Dinda

Odeslatod vajerka v pon 30. kvě 2016 9:06:32

Ahoj děvčata mám dotaz ohledně cestování na ozařování jezdím od 11.5. mám jich mít 33 v pátek na kontrole mi doktorka řekla že už mi nebudou potvrzovat cesťák neboť už nemám žádné problémy to jsem moc nepochopila....volala jsem do pojišťovny a tam mi řekli že cesťáky normálně proplácejí ...........setkala jste se s tím některá a pokud jste jezdili třeba vlakem nebo autobusem tak to vám proplatili ? Nevím jak jinak bych se tam dostala bydlíme v takové prdelce že se stěží dostanu ráno ven a večer zpátky a platit benzín sama se teda pěkně prodraží cca 4000,- měsíc a nemocenskou mám 9000,- tak nevím co mám dělat :o
vajerka

Odeslatod Renatam v úte 27. led 2015 14:38:57

Milý Skřítku,
děkujeme, dnes jsem dostala právě tu samou informaci. :) S kokosovým olejem. ;)
Psala jsem Ti do soukromých zpráv už počátkem ledna. Děkuji, pokud mi odpovíš. ;)
R.
Renatam

Odeslatod Milý Skřítek v pon 26. led 2015 22:37:38

...mazat od prvního dne (po ozářku) a potom už pořád a pořád. I po tvou letech je to potřeba. Fajn je kokosový olej z DM - levné, rostlinné, bio. Dá se tím namazat prso (a cokoli) a zároveň na tom smažit :-) .
Milý Skřítek

Odeslatod Renatam v stř 14. led 2015 15:04:52

Ahoj děvčata. :-)
Peti, Tobě držim, aby vše v pátek dobře dopadlo, budeme na Tebe myslet.
Ručník nosím pod sebe na stůl, kam si lehám do půl těla svlečená, ale my si ho tam můžeme nechávat, mám ho v popsané igelitce. Pokud čekám, tak to stejně rychle utíká,dvě kabinky, jeden člověk se ozařuje a mezitím se dva vystřídají ve druhé kabince dva, jeden se po ozařování oblékne, pak ho vystřídá další, který se svlékne a jde se zas ozařovat on, takže jak na běžícím pásu. :-)
Na to popisování si vemte tmavší prádlo, protože popisovací barva barví. :-)
Dnes už jsem měla osmé ozářko, tak to utíká. :-)
Ničeho se nebojte.
Renatam

Odeslatod Iva Němcová v stř 14. led 2015 11:48:11

Tak budu Péťo držet palce.Vše bude dobré.Já jsem z těch doktorů také už unavená,ale co naděláme,ušli jsme kus cesty,tak to teď už vydržíme.Tady je dnes krásně,svítí sluníčko tak odpoledne jdu pro dceru do školy a půjdeme ven.Já mám taky chlapa který ráno jde a přijde večer.Nají se a jde spát.Je to pořád dokola,ale holky bude brzo jaro a budeme venku a hlavně to budeme mít za sebou.Tak bojovat je naše heslo.Pa Iva
Iva Němcová

Odeslatod petra80 v stř 14. led 2015 11:31:59

Ahoj holky, na tu bronchoskopii jdu ted v pátek. Docela se bojím, já ale mám do narození fobii z lékařů, takže u mě se není čemu divit. Výsledky budu vědět až 4.2, budou mi brát nějaký vzorek či co. Je to přesně jak jsi Ivčo psala Evě, raději nehledat nic na netu, nepátrat - jen "slepě" důvěřovat doktorům a poslouchat svoje tělo. Já jsem volala na onko ohledně ozařování. Jdu tem příští týden se domluvit, kdy mě zaměří a kdy začneme. Budu chodit tady u nás v Ústí n.L., měla bych jich taky dostat 25. Sestřička řikala ať raději přijdu už ted, že pokud ty plíce nedopadnou dobře tak se to dá zrušit, ale lepší je mít termín už třeba měsíc dopředu. Pokud budou plíce OK tak bych asi taky měla začít hned po tý kontrole 4.2., takže to mám jako Iva - celý únor a začátek března budu zářivka :-) Renčo taky se ptám na ručník - na co ho nosíš? Já se dobře opaluju, takže doufám, že nebudu mít ani moc žádný popáleniny a bude to vše na pohodu. Ale jak řikám, to je ještě pro mě tzv. hudba budoucnosti - ted čekám na ty plíce. Evčo - mám to podobně - doma s malou moc toho nepokecám. Přítel příjde domů odpo nebo navečer, sedne k PC a tak nějak dokola. Jsme z toho všeho už dost unavený. Snažím se každý den nebýt smutná, a trochu normálně žít, ale upřímně řečeno, že mi to moc nejde. Ale drž se, já dělám denně to samé. Hlavně se uzdravit...
Pěkný den všem Petra
petra80

Odeslatod Iva Němcová v stř 14. led 2015 10:14:40

Ahoj Renat a Petro 80.Tak jsem včera byla na onko a 2.2. jdu na zaměření ohledně ozařování.Mám jich 25.Vypadá to,že od půlky února budu ozařovat.Renat ten ručník vozíš na co?Petro jak jsi dopadla na té bronchoskopii?Neozvala jsi se,tak na tebe myslím jak se ti vede.Napište jak je.Iva
Iva Němcová

Další

Zpět na Vše o léčbě