Etický kodex

Cílem diskuzního fóra na webu Mamma NET je poskytnout prostor, kde se lidé mohou setkávat, povídat si, vyměňovat si své názory a postřehy týkající se onemocnění rakovinou prsu.

Tím, že zde vstupujete do diskuzního fóra a publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Etický kodex diskutujících. V případě porušení se vystavujete riziku, že administrátor váš příspěvek smaže, při opakovaném porušení vám bude účet zablokován.

Jsme rádi, že se podařilo vytvořit komunitu lidí, kteří na náš web rádi chodí a rádi si zde povídají. Vážíme si vašich názorů, které díky diskuznímu fóru můžeme společně sdílet. Máme zájem na kvalitní diskuzi, proto vás prosíme o dodržování následujících pravidel.

Pravidla

Pokud sdělujete svou zkušenost s léčbou, lékaři, pracovišti apod., je to v pořádku. Pokud sdělujete informace, které by mohly ostatní diskutující obohatit, je to v pořádku. Pokud jste narazili na zajímavé články a chcete je uveřejnit (textem nebo odkazem), je to v pořádku (nezapomeňte uvést zdroj).

Není přípustné, aby laická veřejnost poskytovala odborné lékařské konzultace. Diskutující nesmí svým jménem poskytovat rady a informace, které svou povahou mohou vyznít jako druhý lékařský odborný názor.

Pokud máte odborný dotaz týkající se vaší nemoci, použijte prosím on-line poradnu MUDr. Václava Pechy.

Prosíme vás, abyste k ostatním přistupovali s úctou, neútočili na ně, nezneužívali diskuzi k obtěžování a nemístnému poučování, nevnucovali své názory ostatním.

Redakce Mamma NET si vyhrazuje právo mazat podle vlastního uvážení nevhodné příspěvky. Redakce Mamma NET nepřebírá odpovědnost za obsah jednotlivých příspěvků. Pokud máte podezření, že někteří diskutující porušují zákony či tento kodex, napište nám, prosím.

Kontakt

Mgr. Jana Drexlerová
ředitelka sítě Mamma HELP center
tel: 603 747 502, 739 632 883
email: mammahelp@mammahelp.cz

Ing. Zuzana Kociánová
projektová manažerka
tel: 733 126 959
email: info@mammahelp.cz