Diskuzní fórum

Milé mammahelpky a příznivci Mamma HELPu, připravili jsme pro vás diskuzní fórum, kde můžete společně diskutovat o všech problémech týkajících se problematiky rakoviny prsu.

Diskuzní fórum

Jak na to

Pro první přihlášení je nutné se nejdříve REGISTROVAT. Můžete vystupovat anonymně pod přezdívkou. Pokud chcete, můžete uvést informace o vaší léčbě. Do emailu vám přijde potvrzovací email. Po PŘIHLÁŠENÍ můžete diskutovat ve všech tématech. Zvolte OBSAH FÓRA, kde jsou vypsaná všechna témata. Zvolte vaše téma a pokud chcete zaslat odpověď, klikněte na ODESLAT ODPOVĚĎ. Osobní údaje lze měnit v UŽIVATELSKÉM PANELU.

Upozornění

Důrazně upozorňujeme, že tato diskuze neslouží jako lékařská poradna. Jakékoliv příspěvky a názory ohledně diagnózy a léčby nemohou nahradit odbornou lékařskou konzultaci a neslouží jako druhý lékařský názor. Pokud máte odborný dotaz týkající se vaší nemoci, obraťte se prosím na on-line poradnu MUDr. Václava Pechy. Příspěvky v diskuzi jsou uváděny formou neřízené diskuze. Příspěvky nemusí odrážet stanovisko občanského sdružení Mamma HELP k danému tématu. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Etický kodex diskutujících.